💵 مشارکت در سودهای کلانی که شرکتهایی مانند آپ یا هفت هشتاد به جیب میزنند !!

✅ اقدام جالب ۷۰۳۰ و روش درآمدزایی جدید: ۷۰% سود برای شما ۳۰% برای ۷۰۳۰

🔺لطفا چند ثانیه وقت بزارید و با دقت متن زیر رو بخونید؛ امکانش هست زندگیتونو زیر و رو کنه 🙏🏻

همونطور که میدونین یه شارژ ۵ تومنی برای من و شما ۵۴۵۰ تومان هزینه داره، این ۹ درصد مالیات که میشه ۴۵۰ تومان واریز میشه به حساب سازمان مالیات و سود برای عاملین فروش.

🔸 برای اینکه متوجه مقدار سود بشیم نرم افزار آپ یا هفت هشتاد رو مثال میزنیم که به ازای حاشیه سودش جایزه های هفتگی یا ماهانه بزرگی میدن و در رسانه ملی با سودی که از من و شما به جیب میزنن تبلیغ جوایزشو میکنن!! خوب من و شما چطور میتونیم از خرید شارژمون به درآمد برسیم؟؟!!

🔸 یه برنامه جدید به اسم ۷۰۳۰ اومده که بچه های دانشگاه صنعتی_شریف طراحی کردن و ساختنش و بعد از گرفتن کلیه مجوزها از مراجع قانونی منتشر کردن، که در کنار شارژ کردن و خرید اینترنت گوشیتون و پرداخت قبوض آب و برق و کارت به کارت و … میتونید درآمدی برای خودتون هم داشته باشین!!

🔸 به این نحو که وقتی گوشیتونو شارژ کنید یا قبض پرداخت کنید این برنامه تا ۷۰ درصد از سود خودشو با شما تقسیم میکنه و به خودتون بر میگردونه. آمار تراکنش شارژ روزانه ۱۳میلیارد تومان است، در واقع سازندگان این برنامه تصمیم گرفتن بجای دادن جوایز میلیونی به ۱نفر یا تبلیغ میلیاردی در رسانه ملی برای معرفی ۷۰۳۰، این پول رو بین تک تک کاربران برنامه ۷۰۳۰ تقسیم کنند که اونا براشون تبلیغ کنند و دستمزد مادام العمر دریافت کنند 👏🏻👏🏻
با هر خرید دوستانتون با توجه به سطح آنها شما درآمد کسب خواهید کرد (سطح اول افرادی هستن که شما مستقیم معرفی کردین و سطح دوم کسانی هستن که از طریق سطح اول دعوت شدن)

🔸 با توجه به صحبتهایی که شد مخلص کلام اینه که شما کافیه به اطرافیانتون این برنامه و کد معرف خودتونو معرفی کنید، بعد برای مثال اگر فقط ۱۰ نفر از اونها اینکارو انجام بدن و تا سطح ۷ این اتفاق بیفته . اون موقع هست که هرکدوم یه شارژ ۵ تومانی در ماه تهیه کنن شما میتونین به در آمد ۱۳ میلیون تومنی در ماه برسین ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون!!

🔸 تازه جالبه بدونین این مبلغ برای شما فقط با خرید یکبار شارژ ۵ تومانی بدست میاد اونم در ماه!!! و طبیعتا این خرید برای افراد متفاوته و چندین بار خرید میکنن. به اینم فکر کنید که اگر خرید اینترنت و پرداخت قبض و کارت به کارت هم باشه این ۱۳ میلیون هم بیشتر میشه!

🔸 نصب برنامه ۷۰۳۰ از طریق گوگل_پلی، بازار ، سیب_اپ قابل انجامه. بعد از نصب برای ورود و ثبت نام کد معرف رو وارد کنید تا استارت یک کار خوب و با آینده رقم بخوره.

🔺دقت نمایید برای ورود و عضویت در هفتاد سی باید دعوت شده باشید!! نرم افزار در هنگام ثبت نام نیاز به شناسه معرف داره و بدون این شناسه هم امکان ثبت نام در نرم افزار وجود نداره. برای اینکه بتونید ثبت نام کنید شناسه رو وارد کنید:
۲cham
یا در هنگام ثبت نام کد زیر رو به عنوان معرف بزنید
۲cham

🔸 بعد از ثبت نام وارد بخش شناسه ها و مدعوین بشین و شناسه دلخواه خودتون رو بسازین و با استفاده از اون روی شبکه های اجتماعی و گروه هاتون تبلیغ نرم افزار رو بکنین تا دوستانتون با لینک خودتون ثبت نام انجام بدن.

⚠️ دوستان توجه کنین چون این نرم افزار اخیراً معرفی شده و هنوز عده زیادی با اون آشنایی ندارن و نصبش نکردن جای زیادی برای معرفی و رشد داره؛ پس مسلماً دوستانی که سریعتر ثبت نام کرده و اون رو به دوستان خودشون معرفی بکنن موفق‌تر خواهند بود
https://7030.ir/download
سامانه «هفتاد سی» کاربران را در ۷۰ درصد سود بازار بزرگ محصولات اعتباری از جمله شارژ و بسته های اینترنت و قبض و… شریک می کند.
شما روی خرید کسانی که از طریق شما با سایت و اپ ۷۰۳۰ آشنا شده اند، سود مشخص خواهید داشت.
از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.
https://7030.ir/r/2cham
شناسه‌ی معرف هنگام ثبت نام:
۲cham