با درود خدمت دوستان و گیمرهای خوب ایران

چند ماهی هست که ما (گروه دو قهرمان) با هدف ارتقا سطح گیمرهای ایران، مسابقات بازی استراتژیک کلش رویال که در جهان و کشور خودمان نیز مسابقات آن برگزار می شود را راه اندازی کرده ایم. متاسفانه حتی با وجود بلیط رایگان برای مسابقات، شاهد افزایش حضور گمیرها بعد گذشت هفت ماه نبودیم. ولی همچنان با توجه به تورم شدید و شرایط بد اقتصادی همچنان سعی می کنیم تا با برگزاری مسابقات از گیمرهای خوب ایران حمایت کنیم برای همین تغییراتی در نحوه تهیه بلیط و جوایز داده ایم تا شرکت کنندگان دوستان خود را به مسابقه دعوت کنند.

نکته: گروه دو قهرمان هیچ قبیله ای ندارد و فقط در قبیله های میزبان مسابقه برگزار می کند. شما نیز می توانید با نوشتن اسم قبیله خود در صفحه اول سایت میزبان مسابقات باشید و ۵ عدد بلیط طلایی مسابقه را هدیه بگیرید(فقط به قبیله هایی که از طریق سایت در خواست میزبانی بدهند بلیط طلایی تعلق خواهد گرفت).

در ضمن برای اینکه شرکت کنندگان خیالشان از هک اکانت و … راحت باشد در تهیه بلیط نیازی به وارد کردن ایمیل اکانت و سوپرسل آیدی نیست و فقط کافی است مشخصات کلی خود و نام اکانتی که با آن در مسابقه شرکت می کنید را بنویسید و در انتها بلیط مسابقه را که بصورت عکس هست را دانلود کنید.

اهدا جوایز

اهدا جوایز به این صورت است که از پول جمع آوری شده از طریق بلیط ها به سه نفر برتر به ترتیب ۵۰ درصد، ٣٠ درصد و ٢٠ درصد مبلغ خواهد رسید و به نفرات چهارم تا ششم نیز به ترتیب کد تخفیف ۶٠ درصدی، ۵٠ درصدی و ۴٠ درصدی بلیط مسابقه اهدا می شود. (دوستان و هم قبیله ای های خودتون را به مسابقه دعوت کنید تا مبلغ جوایز افزایش یابد) . سایت درصدی از جوایز برندگان را برای هزینه های سایت کسر می کند که در صد آن بسته به نوع بلیط متفاوت است و شما می توانید در زیر آنها را مشاهده کنید.

۱۰% از جایزه شرکت کننده با بلیط طلایی

۲۰% از جایزه شرکت کننده با بلیط نقره ای

۶۰% از جایزه شرکت کننده با بلیط رایگان

بلیط ها

همانطور که متوجه شدین در این سری از رقابت ها سه نوع بلیط وجود دارد. بلیط طلایی به مبلغ ۵۰۰۰ تومان، بلیط نقره ای به مبلغ ۲۵۰۰ تومان و بلیط رایگان به ارزش ۱۰۰۰ تومان می باشد. شما می توانید تعداد بلیط های فروخته شده را در سایت مشاهده کنید و از مبلغ جوایز آگاه شوید.

١٠٠ عدد بلیط رایگان به ارزش ١٠٠٠ تومان برای حمایت از گیمرها اهدا می شود و از کسانی که بلیط رایگان تهیه کرده اند خواهش میکنیم تا با ارسال متن زیر حداقل به یک قبیله ای که در لیگ افسانه ای حضور دارد از مسابقات حمایت کنند. (کسانی که بلیط رایگان تهیه کرده اند حتما باید در مسابقه شرکت کنند و حداقل ۵ نبرد انجام داده باشند تا مبلغ ارزشی بلیط رایگان حساب شود)

نکته مهم: قبل از ارسال پیام در قبیله از افراد قبیله اجازه بگیرید که این متن را برای دریافت بلیط رایگان مسابقه ارسال خواهید کرد و سپس متن زیر را ارسال کنید. در صورت شکایت قبیله از شما و صحت شکایت، بلیط مسابقه شما لغو و اگر جزو شش نفر برتر بودید، رتبه به شما به نفرات بعدی خواهد رسید. 

متن:

سلام، (اسم خودتون) هستم یکی از قهرمانهای قبیله (اسم قبیله تون)،من در مسابقه (اسم مسابقه) که در (تاریخ مسابقه) برگزار میشه شرکت کردم و قهرمانان این قبیله را به مبارزه در مسابقه که بصورت تورنمته (نیاز به ترک قبیله نداره) دعوت میکنم. اطلاعات بیشتر در ۲champions.com


نمونه پیش فرض :

سلام،حسن هستم یکی از قهرمانهای قبیله ایران، من در مسابقه “ابوالفضل ناصر خاکی” که در تاریخ ١٧ اردیبهشت برگزار میشه شرکت کردم و قهرمانان این قبیله را به مبارزه در مسابقه که بصورت تورنمته (نیاز به ترک قبیله نداره) دعوت میکنم. اطلاعات بیشتر در ۲champions.com


رهبران و دستیاران قبایل نیز می توانند با ارسال پیام به افراد قبیله از مسابقات حمایت کنند.

نکته: لطفا در پیام خود نام مسابقه و تاریخ و آدرس سایت باشد.

تهیه بلیط مسابقه

پیروز و قهرمان باشید!