با درود خدمت دوستان و گیمرهای خوب ایران

چند ماهی هست که ما (گروه دو قهرمان) با هدف ارتقا سطح گیمرهای ایران، مسابقات بازی استراتژیک کلش رویال که در جهان و کشور خودمان نیز مسابقات آن برگزار می شود را راه اندازی کرده ایم. متاسفانه حتی با وجود بلیط رایگان برای مسابقات، شاهد افزایش حضور گمیرها بعد گذشت هفت ماه نبودیم. ولی همچنان با توجه به تورم شدید و شرایط بد اقتصادی همچنان سعی می کنیم تا با برگزاری مسابقات از گیمرهای خوب ایران حمایت کنیم برای همین تغییراتی در نحوه تهیه بلیط و جوایز داده ایم تا شرکت کنندگان دوستان خود را به مسابقه دعوت کنند.

نکته: گروه دو قهرمان هیچ قبیله ای ندارد و فقط در قبیله های میزبان مسابقه برگزار می کند. شما نیز می توانید با نوشتن اسم قبیله خود در صفحه اول سایت میزبان مسابقات باشید و ۵ عدد بلیط طلایی مسابقه را هدیه بگیرید(فقط به قبیله هایی که از طریق سایت در خواست میزبانی بدهند بلیط طلایی تعلق خواهد گرفت).

در ضمن برای اینکه شرکت کنندگان خیالشان از هک اکانت و … راحت باشد در تهیه بلیط نیازی به وارد کردن ایمیل اکانت و سوپرسل آیدی نیست و فقط کافی است مشخصات کلی خود و نام اکانتی که با آن در مسابقه شرکت می کنید را بنویسید و در انتها بلیط مسابقه را که بصورت عکس هست را دانلود کنید.

اهدا جوایز

با توجه به نوع بلیطی که برای مسابقه تهیه نموده اید مبالغ جوایز شما بصورت زیر می باشد می باشد:

🟨جوایز نفرات برتر با بلیط طلایی :

🥇نفر اول: ۵٠ هزار تومان
🥈نفر دوم: ٣٠ هزار تومان
🥉نفر سوم: ٢٠ هزار تومان

⬜جوایز نفرات برتر با بلیط نقره‌ای :

🥇نفر اول: ٣۵ هزار تومان
🥈نفر دوم: ٢٠ هزار تومان

🥉نفر سوم: ١۵ هزار تومان

🟩جوایز نفرات برتر با بلیط رایگان:

🥇نفر اول: ٢٠ هزار تومان
🥈نفر دوم: ١٢ هزار تومان
🥉نفر سوم: ٨ هزار تومان

بلیط ها

همانطور که در بالا مشاهده نمودین در این سری از رقابت ها سه نوع بلیط وجود دارد. بلیط طلایی به مبلغ ۵۰۰۰ تومان، بلیط نقره ای به مبلغ ۲۵۰۰ تومان و بلیط رایگان که برای حمایت از گیمرها می باشد.

لطفا برای حمایت از هدف ما (بالاتر بردن سطح بازی گیمرها) متن زیر را در قبیله های خودتون به اشتراک بگذارید. 

متن:

سلام، (اسم خودتون) هستم یکی از قهرمانهای قبیله (اسم قبیله تون)،من در مسابقه (اسم مسابقه) که در (تاریخ مسابقه) برگزار میشه شرکت کردم و قهرمانان این قبیله را به مبارزه در مسابقه که بصورت تورنمته (نیاز به ترک قبیله نداره) دعوت میکنم. اطلاعات بیشتر در ۲champions.com


نمونه پیش فرض :

سلام،حسن هستم یکی از قهرمانهای قبیله ایران، من در مسابقه “ابوالفضل ناصر خاکی” که در تاریخ ١٧ اردیبهشت برگزار میشه شرکت کردم و قهرمانان قبیله را به مبارزه در مسابقه که بصورت تورنمته (نیاز به ترک قبیله نداره) دعوت میکنم. اطلاعات بیشتر در ۲champions.com


رهبران و دستیاران قبایل نیز می توانند با ارسال پیام به افراد قبیله از مسابقات حمایت کنند.

نکته: لطفا در پیام خود نام مسابقه و تاریخ و آدرس سایت باشد.

تهیه بلیط مسابقه

پیروز و قهرمان باشید!