سلام قهرمان.

از اینکه قصد شرکت در مسابقات کلش رویال را دارید بسیار خوشحالیم و برای راهنمایی بیشتر در مورد نحوه دریافت بلیط مسابقات کلش رویال دو قهرمان با ما همراه باشید.

۱) ابتدا از طریق لینک مستقیم محصول یا فروشگاه وارد صفحه بلیط مسابقه کلش رویال می شویم و در پایین صفحه مانند تصویر زیر یکی از بلیط ها را انتخاب کنید.

(همه شرکت کنندگان در یک تورنمت شرکت میکنند و پس از پایان مسابقه ۳ نفر برتر از طریق شماره تلفن همراهی که در ثبت نام مسابقه(دریافت بلیط) انجام داده اند از طریق واتس آپ، تلگرام به شماره ۰۹۱۱۵۷۷۴۶۳۷ اهراز حویت شده و طبق بلیطی که تهیه کرده اند، جایزه دریافت خواهند نمود)


۲) سپس در قسمت بالا صفخه مانند تصویر زیر روی “مشاهده سبد خرید” کلیک کنید.


۳) سپس در صحفه بعد روی “اقدام به پرداخت” کلیک کنید.


۴) در این صفحه مشخصات خود را پر کنید. “نام ، نام خانوادگی، شهر و تلفن همراه” حتما باید به درستی پر شوند چون برای احراز هویت لحاظ می شوند(بهتر است تا نام اکانت خود را هم بنویسید). در قسمت “ایمیل” نیز بهتر است ایمیلی که به آن دسترسی دارید وارد کنید چون یک لیک حاوی بلیط مسابقه به آن ارسال می شود،اما اگر ایمیلی ندارید یک ایمیل فرضی مانند تضویر وارد کنید. (اما دقت کنید که در صورت نداشتن ایمیل پس از ثبت نام حتما بلیط مسابقه را دانلود کنید و پیش خود نگهدارید. چون بلیط مسابقه به هیچ وجه مجددا ارسال نمی گردد)

سپس در پایین صفحه روی “ثبت سفارش” کلیک کنید.


اگر بلیط رایگان را انتخاب کردید این قسمت را نخوانید و به مرحله بعدی بروید

۵) در این صفحه مانند عکس زیر (که برای بلیط برنزی است) روی مبلغ پرداخت کلیک کنید تا به صفحه پرداخت وارد شوید.

سپس در صفحه پرداخت مانند عکس زیر اطلاعات کارت خود را وارد کنید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

پس از پرداخت به صفحه زیر منتقل می شوید که با زدن دکمه تکمیل فرایند (یا تمام شدن ثانیه شمار) به صفحه دانلود بلیط مسابقه کلش رویال منتقل خواهید شد.


۶) در این صفحه شما میتوانید بلیط ورود به مسابقه را دانلود کنید. کافی است مانند تصویر روی دکمه سبز رنگ “بلیط مسابقه کلش رویال” کلیک کنید.

(دوستانی که ایمیل نداشتن و یا به هر دلیلی از ایمیلی استفاده کرده اند که به آن دسترسی ندارند، حتما بلیط دانلود شده را در حایی ذخیره کنند چون المثنی صادر نمی شود)

در زیر یک نمونه بلیط کلش رویال را متوانید ببنید:

پس از دریافت بلیط می توانید از طریق “نام مسابقه” و “رمز عبور” وارد مسابقه شوید.

ثبت نام در مسابقه کلش رویال

نحوه ورود به مسابقه