مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “ابوالفضل ناصر خاکی ” با نوع نبرد “معمولی با محدودیت سطح ۹ ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله “Baran به رهبری اکانت King Malakout در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه برگزار شد.

آقای ابوالفضل ناصر خاکی ششمین قهرمان برتر مسابقات سال ۹۸ که با دو اکانت خود در مسابقات شرکت میکند.وی که در یکی از برترین قبایل ایران بازی میکند توانسته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم در ۱ مسابقه قهرمان، ۱ مسابقه نایب قهرمان و در ۳ مسابقه سوم شود. ابوالفضل در کرج زندگی می کند و متولد مهر ماه سال ۱۳۷۹ می باشد. به امید موفقیت روز افزون برای این گمیر شایسته ایران.

دو دسته نبرد مورد علاقه او را می توانید در زیر مشاهده کنید: (برای کپی دسته نبرد روی عکس کلیک کنید)


این مسابقه که شروع سری جدیدی از سری مسابقات هفتگی کلش رویال گروه دو قهرمان بود با نبرد قهرمانهان شروع شد. ابوالفضل ناصر خاکی نیز با ارائه بازی خوب خود تواست ۱۲ پیروزی کسب کند که این تعداد پیروزی برای قهرمانی در یک مسابقه کافی است اما در این مسابقه کس دیگری نیز توانست ۱۲ پیروزی کسب کند و آن شخص کسی نبود جز آقای علیرضا اسدی رهبر خوش تکنیک قبیله Persian Knight از شهر ساوه، که در تاج شماری هم ۵ تاج بیشتر از ابوالفضل کسب کرد و عنوان قهرمانی را مال خود کرد و ابوالفضل ناصر خاکی از کرج با ۱۲ پیروزی و ۱۶ تاج نایب قهرمان مسابقه خود شد. آقای محمد یوسف موذن که همیشه یکی از مدعیان مسابقه می باشد نیز توانست با کسب ۸ پیروزی و ۱۹ تاج به مقام سومی برسد. پس از ایشان آقایان بنیامین بازدار ، مبین قزل و پارسا محمدی به ترتیب رتبه های چهارم تا ششم را آوردند.

در این مسابقه ۱۹ بلیط رایگان و ۵ عدد بلیط طلایی فروخته شد و طبق قوانین جدید بین قهرمانان تقسیم شد و به نفرات چهارم تا ششم نیز کد تخفیف بلیط اهدا شد.

این مسابقه شاهد بازی های زیبایی بودیم که یکی از بازی های قهرمان مسابقه را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

نفر اول —> بلیط رایگان —> ۱۳۲۰۰  تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> ۱۱۸۸۰  تومان

نفر سوم —> بلیط طلایی —> ۷۹۰۰  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد