مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “احمد رضا جعفرزاده ” با نوع نبرد “معمولی با محدودیت سطح ۹ ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله “Legends Rising به رهبری اکانت ۳۹Anelka39 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه برگزار شد.

آقای احمد رضا جعفرزاده هفتمین قهرمان برتر مسابقات سال ۹۸ و برترین حامی مسابقات ماست که همیشه با حضورش در مسابقات و تهیه بلیط طلایی به گیمرها و ما مسابقات تازه تاسیس ما لطف داشته است. او که در قبایل مختلفی بازی میکند توانسته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم در ۱ مسابقه قهرمان، ۲ مسابقه نایب قهرمان شود. احمد در شهر گراش زندگی می کند دوست نداشت هیچ اطلاعاتی از او در اینجا منتشر شود. از وی بخاطر حمایت ها و بازی های خوبی که برای ما انجام داده است سپاس گزاری می کنیم امیدواریم که هیمشه پیروز و قهرمان باشد.

دو دسته نبرد مورد علاقه این قهرمان در زیر می توانید مشاهده کنید (برای کپی کردن دسته نبرد بر روی عکس کلیک کنید)


مسابقه امشب با بازی های خوب رهبران قبایل مختلف شروع شد اما در پایان مسابقه قهرمان خوش تکنیک قبیله ایران رویال، آقای مبین قزل از گنبد بود که توانست با کسب ١٢ پیروزی و ٢٣ تاج، قهرمانی مسابقه را از آن خود کند. پس از وی آقای نیما تیموری از زنجان با بازی خوبش توانست ١١ پیروزی و ١٩ تاج کسب کند و نایب قهرمان شود. خانم مریم رضایی از تهران رهبر خوب قبلیه عشقAM توانست با کسب ١٠ پیروزی و ٢١ تاج نفر سوم شد. پس از ایشان نفرات چهارم تا ششم همگی ٩ تاج کسب کردند که به ترتیب تاج کسب شده آقایان حسین کاظمی، علی رفیع و معین حسین پور چهارم تا ششم شدند کد تخفیف بلیط اهدا شد.

این مسابقه شاهد بازی های زیبایی بودیم که یکی از بازی های قهرمان مسابقه را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

نفر اول —> بلیط رایگان —> ١۵١۵٠  تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> ١٣۶۵٠  تومان

نفر سوم —> بلیط رایگان —> ٩٠٩٠  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد