مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “ امیر حسین پویان ” با نوع نبرد “ نبرد معمولی با محدودیت سطح ۹ ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله ” Best Warriors ” به رهبری اکانت  Majid Drogba در تاریخ ۱۵ مرداد ماه برگزار شد.

آقای امیر حسین پویان در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم توانسته در ۱ مسابقه نایب شود. امیر اهل میناب است و متاسفانه از این قهرمان عزیز اطلاعاتی در دست نداریم.

شب گذشته شاهد رکورد جدیدی از آقای مبین قزل از گنبد بودیم، وی توانست با دسته نبرد جدیدش یک رکورد با ۱۵ پیروزی، بدون شکست و ۱۷ تاج در نوع نبرد معمولی ثبت کند و قهرمان این مسابقه شود. در این مسابقه که سطح بالایی از رقابتها را بخود دیده بود، آقای دانیال رمزی از تهران توانست با کسب ۱۱ پیروزی، ۳ شکست و ۱۷ تاج نایب قهرمان شود و پس از وی قهرمانی جدیدی به نام آقای محمد حسن جلیل وند از شهر تبریز توانست با یک پیروزی بیشتر از قهرمان منصوری که در چند مسابقه گذشته در بین ۳ نفر برتر بود،عبور کند و با ۱۰ پیروزی، ۴ شکست و ۱۵ تاج مقام سومی را کسب کند.

قهرمانان علیرضا منصوری، علیرضا اسدی و امیر رضا نخعی با یک پیروزی کمتر رتبه های چهارم تا ششم را کسب کردند.

طبق گفته های قهرمانانی که در مسابقه شرکت کرده اند سعی کنید کلش رویال خود را از گوگل پلی یا اپ استور تهیه کنید تا با کمترین باگ در مسابقه در شرکت کنید تا در مسیر قهرمانی مشکلی از بابت نرم افزاری پیش روی شما قرار نگیرد. پیروز و قهرمان باشید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> 50000  تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> 30000  تومان

نفر سوم —> بلیط رایگان —> 8000  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد