مسابقه بزرگ استعداد یابی دو قهرمان

ما (گروه دو قهرمان) مدت یکسال است که در کنار شماییم و با هدف ارتقا سطح گیمرها، حمایت از آنها و معرفی قبایل خوب ایرانی، مسابقات هفتگی کلش رویال را (همراه با بلیط رایگان) به میزبانی قبایل مختلف برگزار کرده ایم و خواهیم کرد.(شروع مسابقات هفتگی پس از اتمام مسابقه بزرگ استعداد یابی شروع می شود.)

پس از یک سال و معرفی قهرمان های قبایل مختلف با هدف شناخت استعداد های جدید و بالاتر بردن سطح مسابقات هفتگی کلش رویال، در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ شهریور ماه مسابقه بزرگ استعداد یابی را برگزار خواهیم کرد و به قهرمانان و معرف های این قهرمانان (کسانی که این قهرمانان را به این مسابقه دعوت کرده اند) جوایز نقدی اهدا خواهیم کرد.


پیش از مسابقه بزرگ در تاریخ ۵، ۱۲ و ۱۹ نیز مسابقاتی با نام “دو قهرمان”، بدون بلیط و رمز با نوع نبرد انتخاب کارت(۵ شهریور)، انتخاب کارت با اکسیر دو برابر(۱۲ شهریور) و انتخاب کارت سه گانه(۱۹ شهریور) برگزار خواهیم کرد و به ۱۶ نفر برتر این مسابقات کد تخفیف ۵۰% بلیط مسابقه بزرگ استعداد یابی اهدا خواهیم کرد. (نفرات برتر پس پایان مسابقه به تلگرام یا واتس آپ مسابقه پیام ارسال کنند تا کد تخفیف برای آنها ارسال گردد)

قهرمانان دقت فرمایند نمیتوان از دو کد تخفیف برای تهیه یک بلیط استفاده نمایند، در نتیجه فقط در یکی از مسابقات شرکت کنند تا دیگران هم بتوانند با حضور در صدر جدول کد تخفیف بلیط مسابقه بزرگ استعدادیابی را دریافت کنند.


مسابقه بزرگ استعداد یابی کلش رویال به صورت گروهی و حذفی برگزار خواهد شد، به این صورت که در ۲۶ شهریور در ساعت ١۶ یک تورنمت ساخته می شود و همه شرکت کنندگان با مشخصاتی که روی بلیط آنها نوشته شده(نام مسابقه و رمز عبور)  وارد مسابقه می شوند. نبردها در ساعت ١٧ شروع می شود و تا ساعت ١٩ ادامه خواهد داشت. نوع نبرد این مسابقه نبرد معمولی با محدودیت سطح ۹ با حداکثر ۵ باخت می باشد.

پس از اتمام مسابقه (اتمام آخرین بازی حتی اگر زمان مسابقه تمام شده باشد) و آخرین بروز رسانی جدول ۳۲ نفر برتر (پس از بررسی اکانت ها و مشخصات) به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

اولویت جدول تورنمت کلش رویال ابتدا پیروزی، تعداد تاج و سپس شکست می باشد و ما نیز طبق جدول انتخاب می کنیم حتی اگر هر سه تا گزیینه برابر باشد.


بعلت اینترنتی بودن مسابقات و قطعی اینترنت و مشکلاتی نا خواسته ما ۱۰ عدد بلیط ویژه مسابقات حذفی در نظر گرفتیم تا دوستانی که در بازی گروهی به مشکل خورده اند به تهیه این بلیط بصورت مستقیم به در مرحله حذفی حضور پیدا کنند. این ۱۰ نفر با ۱۰ پایین جدول ۳ نبرد دوستانه برگزار می کنند و در صورت پیروزی دو نبرد در جدول اصلی مسابقه قرار خواهند گرفت.(این مسابقات در روز ٢۶ شهریور برگزار خواهد شد)

پس از مشخص شدن ۳۲ نفر برتر مسابقه،شرکت کنندگان با قرعه کشی (که توسط نرم افزار موبایل انجام می شود) در جدول حذفی (دانلود کنید) قرار می گیرند. مسابقات در زمان های مشخص شده در جدول برگزار خواهد شد و بهتر است تمامی شرکت کنندگان به قبیله موقتی که برای انجام مسابقات دوستانه ساخته ایم بیایند اما تمام شرکت کنندگان با نام قبیله شان معرفی می شوند.(در صورت نداشتن شرایط خروج از قبیله مسابقه با ارسال لینک دوستی برگزار خواهد شد اما در صورت تاخیر شروع مسابقه برنده کسی است که در قبیله حضور دارد).

مسابقات تا قبل از مرحله رده بندی و فینال بصورت ۳ بازی دوستانه انجام می شود و برنده کسی است که ۲ بازی را برنده شده باشد و یا در صورت تساوی تعداد تاج و مجموع جان برجها به ترتیب اولویت دارند. اما در مرحله فینال و رده بندی ۵ بازی دوستانه برگزار می گردد که مشخص است برنده ۳ بازی پیروز این رقابت خواهد بود و در صورت تساوی تعداد تاج و مجموع جان برجها اولویت دارند. (مسابقات سوم مشترک نیز پس از اتمام مسابقات اعلام می گردد)

بین نبردهای دوستانه ۲ دقیقه زمان استراحت در نظر گرفته شده و بستگی به تمایل یک یا دو شرکت کننده میتوان از آن استفاده کرد. تاخیر بیش از ۳ دقیقه در شروع نبرد نیز بمنزله شکست ۳ بر صفر حساب می شود.

اهدا جوایز

همانطور که میدانید برای این مسابقه سقف جوایز نا محدود است و تمامی شرکت کنندگان می توانند با انتشار پست تلگرام و افزایش بازدید این پست مبلغ جوایز را افزایش دهند. جوایز بصورت نقدی می باشد و پس از مسابقات در تاریخ ۲۸ شهریور واریز می شوند. اما حداقل جوایز قهرمان این مسابقه:

نفر اول: ۲۰۰۰۰۰۰ (دو میلیون) ریال

نفر دوم: ۱۳۰۰۰۰۰ (یک میلیون و سیصد هزار) ریال

نفر سوم: ۷۰۰۰۰۰ (هفتصد هزار) ریال

نفر سوم مشترک: کد تخفیف ۵۰% مسابقات هفتگی تا بهار ۱۴۰۰ و یک عدد رویال بلیط کلش رویال


اما جوایز مسابقه در اینجا به پایان نمی رسد!

دو قهرمان، برای قدردانی و سپاس گذاری از کسانی که در امر استعداد یابی و معرفی قهرمان های جدید به ما کمک کرده اند و جوایز نقدی در نظر گرفته که به شرح زیر است:

بیشترین معرف (کسی که بیشترین افراد را به مسابقه دعوت کرده باشد): ۱۰۰۰۰۰۰ (یک میلیون) ریال

معرف نفر اول مسابقه: ۷۰۰۰۰۰ (هفتصد هزار) ریال

معرف نفر دوم مسابقه: ۵۰۰۰۰۰ (پانصد هزار) ریال

معرف نفر سوم مسابقه: ۳۰۰۰۰۰ (سیصد هزار) ریال

از تمامی شرکت کنندگان خواهشمندیم تا در زمان وارد کردن مشخصات معرف خود (شماره موبایل یا آیدی تلگرام یا اینستاگرام) دقت فرمایند تا اشتباه تایپی نداشته باشند (بهتر است شماره موبایل وارد شود).

چگونه معرف شوم؟

دو قهرمان راه مطمئن تری برای معرف ها در نظر گرفته تا شرکت کنندگان با تمایل بیشتری کد معرف را وارد کنند که هم به نفع شرکت کننده باشد و هم معرف!

کسانی که دوست دارند معرف شوند در تلگرام یا واتس آپ به شماره ۰۹۱۱۵۷۷۴۶۳۷ برای ما کد ملی یا شماره تلفن همراه خودشان را ارسال کنند تا از روی آنها یک کد تخفیف ۶۰% بلیط مسابقه ساخته شود تا شرکت کنندگان با وارد کردن این کد، بلیط مسابقه را با ۶۰% تخفیف استفاده کنند.

جوایز معرف ها نیز بعلت بررسی یک تا دو روز پس از اتمام مسابقه به آنها اهدا خواهد شد. (معرف هایی که خودشان در مسابقه شرکت نکرده باشد نیمی از مبالغ بالا را دریافت خواهند کرد).

تهیه بلیط مسابقه بزرگ استعداد یابی دو قهرمان