مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “دانیال رمزی ” با نوع نبرد “معمولی با محدودیت سطح ۹ ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله ” ۱Man army 2 ” به رهبری اکان  (.: samy  در تاریخ ۷ خرداد ماه برگزار شد.

آقای دانیال رمزی هشتمین قهرمان برتر مسابقات سال ۹۸ و که همیشه در نوع نبرد انتخاب کارت یکی از برترین های مسابقه است توانسته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم در ۱ مسابقه قهرمان، ۱ مسابقه نایب قهرمان و در ۲ مسابقه سوم شود. دانیال اهل تهران و متولد آبان ماه سال ۱۳۸۰ می باشد. امیدواریم که این گیمر توانمند در تمامی عرصه های زندگی موفق و پیروز باشد.

دو دسته نبرد مورد علاقه این قهرمان را در زیر می توانید مشاهده کنید. (برای کپی کردن دسته های نبرد روی آنها کلیک کنید)


در مسابقه امشب نماینده ای از قبیله میزبان توانست سایر قهرمانها را به چالش بکشد و برای مدتی صدر جدول را از آن خود کند ولی باز هم آقای مبین قزل از گنبد بود که با استراتژی خاص خودش از سایر رقبا پیشی بگیرد و با ۱۲ پیروزی، ۱۸ تاج و یک باخت قهرمان مسابقه شود. پس از وی هم قبیله ای او آقای ابوالفضل ناصر با کسب تنها یک پیروزی کمتر، ۲۰ تاج و ۳ شکست نایب قهرمان شد. آقای جواد اکبرزاده نماینده ای از قبیله میزبان توانست با کسب ۷ پیروزی، ۱۴ تاج و ۵ باخت مقام سومی این مسابقه را کسب کند.

-پس از این مسابقه بعلت اینکه بیشتر شرکت کنندگان ما در فصل امتحانات به سر می برند تا چهارشنبه چهارم تیرماه مسابقه برگزار نخواهیم کرد.

این مسابقه شاهد بازی های زیبایی بودیم که یکی از بازی های قهرمان مسابقه را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۲۸۸۰۰  تومان

نفر دوم —> بلیط رایگان —> ۷۶۸۰  تومان

نفر سوم —> بلیط رایگان —> ۵۱۲۰  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد