مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “ روح الله فرامرزی ” با نوع نبرد “انتخاب کارت ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله ” KERMANSHAH ” به رهبری اکانت  NIMA0028  در تاریخ ۱۸ تیر ماه برگزار شد.

آقای روح الله فرامرزی یازدهمین قهرمان برتر مسابقات سال ۹۸ است که از قبیل خوب و گرم ” دادا ” در مسابقات ما حضور پیدا می کند. وی در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم توانسته در ۱ مسابقه نایب قهرمان و در ۱ مسابقه هم سوم شود. این گیمر مینو دشتی در دی ماه سال ١٣٨٠ متولد شده و در رشته رزمی نیز مشغول فعالیت می باشد. امیدواریم این گمیر خوب و با اخلاق در تمامی زمینه های زندگی موفق و قهرمان باشد. 

دو دسته نبرد محبوب این قهرمان را می توانید با کلیک بر روی آن کپی کنید.


مسابقه دیشب با بازی های زیبایی از قهرمانان شروع شد و علی رفیعی با نبردهای زیبایش تا اواسط مسابقه صدر نشینی جدول را حفظ کند ولی رفته رفته آقای مبین قزل از گنبد توانست با ارائه بازی زیرکانه از سد سایر رقبا عبور کند و با کسب ۱۱ پیروزی و ۱۵ تاج و ۱ شکست ، قهرمان این مسابقه شود. پس از وی آقای محمد عبدی امیری از بابل که همیشه یکی از مدعیان نوع نبرد انتخاب کارت هست توانست با کسب ۹ پیروزی، ۱۷ تاج و ۵ شکست نایب قهرمان مسابقه شد. نفر سوم نیز کسی نیست جز قهرمان یازدهم سال ۹۸ که این مسابقه نیز به نام وی می باشد، آقای روح الله فرامزی از مینو دشت که با ۹ پیروزی، ۱۴ تاج و ۴ شکست سوم شد.

علی رنجبری، علی رفیعی و محمد یوسف موذن به ترتیب با اختلاف بسیار کم رتبه های چهارم تا ششم را آوردند.

طبق گفته های قهرمانانی که در مسابقه شرکت کرده اند سعی کنید کلش رویال خود را از گوگل پلی یا اپ استور تهیه کنید تا با کمترین باگ در مسابقه در شرکت کنید تا در مسیر قهرمانی مشکلی از بابت نرم افزاری پیش روی شما قرار نگیرد. پیروز و قهرمان باشید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۵۰۰۰۰  تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> ۳۰۰۰۰  تومان

نفر سوم —> بلیط نقره ای—> ۱۸۰۰۰  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد