مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “ سینا ویسی ” با نوع نبرد “معمولی با محدودیت سطح ۹ ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله ” .ARMIN. ” به رهبری اکانت  ARMIN  در تاریخ ۱۱ تیر ماه برگزار شد.

آقای سینا ویسی دهمین قهرمان برتر مسابقات سال ۹۸ است که حضور مدوامی در مسابقات ما نداشت که شاید همین دلیل علت دهم شدن او باشد! او در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم توانسته در ۱ مسابقه قهرمان شود. این گیمر خوش تکنیک دیپلم رشته علوم انسانی را دارد و مشغول به کار در رشته گچ کاری است. از بازی های مورد علاقه او می توان به پابجی و فورتنایت اشاره کرد، وی متولد دی ماه سال ۱۳۷۹ می باشد و در شهر پاوه زندگی میکند. امیدواریم که این گیمر خوش تکنیک در تمامی مراحل زندگی خود پیروز باشد.

دو دسته نبرد بزودی!


مسابقه دیشب با برتری دو دو قهرمان گذشته در صدر جدول شروع شد و تا پایان این جابجایی ادامه داشت. آقای ابوالفض ناصر خاکی از کرج با این که دو شکست را از علیرضا اسدی پذیرفت اما در مجموع با بازی های خوبش تا پایان مسابقه توانست با کسب ۱۱ پیروزی، ۱۶ تاج و ۳ شکست قهرمان این مسابقه شود. پس از وی آقای علیرضا اسدی از ساوه که در دقایق پایانی موفق به نبردی نشده بود توانست با کسب ۹ پیروزی، ۱۵ تاج و ۲ باخت نایب قهرمان شود. نفر سوم نیز که یکی از قهرمان های خوش تکنیک بازی می باشد در اواخر بازی، با پیروزی هایش رتبه اش را ارتقا داد و توانست با کسب ۸ پیروزی، ۱۰ تاج و ۵ شکست سوم مسابقه شود و او کسی جز نماینده شایسته بابل آقای محمد عیدی امیری.پس از سه هفته اولین مسابقه تیر ماه برگزار شد (هر چند برخی از گیمرها همچنان در گیر امتحانات بودند) که در مسابقه امشب آقای ابوالفضل ناصر خاکی از کرج توانست با مغلوب کرد سایر کسب ۱۰ پیروزی، ۱۶ تاج و ۳ شکست قهرمان مسابقه امشب شود. نایب قهرمان  این مسابقه که تنها با اختلاف یک تاج مشخص شد کسی نبود جز آقای دانیال رمزی از تهران که مسابقه قبلی نیز به نام او بود. وی توانست با کسب ۹ پیروزی، ۱۷ تاج و ۴ شکست این عنوان را کسب کند. اما نفر سوم که برای اولین بار در مسابقات ما حضور داشت، آقای سهیل بشر دوست از ملایر بود که در قبیله ای حضور نداشت. وی با کسب ۹ پیروزی،۱۶ تاج و ۴ شکست سوم شد. امشب شاهد بازی های زیبایی بودیم در زیر یکی از بازی های برتر قهرمان مسابقه را میتونید مشاهده کنید. برای مشاهده بازی های بیشتر به کانال آپارات ما مراجعه کنید.

نیما تیموری، مبین قزل و روح الله فرامزی به ترتیب با اختلاف بسیار کم رتبه های چهارم تا ششم را آوردند.

از همه قهرمانانی که با حضور در مسابقات و به چالش کشیدن خود و سایر قهرمانان قبایل در مسابقات ما حضور یافتند بسیار سپاس گذاریم.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۵۰۰۰۰  تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> ۳۰۰۰۰  تومان

نفر سوم —> بلیط طلایی—> ۲۰۰۰۰  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد