مسابقه قهرمان “علی افشاری راد ” با نوع نبرد “اکسیر دو برابر ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله “IRAN ROYAL به رهبری اکانت GENERAL.X در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه با یک ساعت تاخیر (بعلت ماه مبارک رمضان)برگزار شد.

آقای علی افشاری راد پنجمین قهرمان برتر شش ماه دوم سال ۹۸ و یکی از جوانترین قهرمان هاست که در اواسط مسابقات کلش رویال گروه دو قهرمان پس از میزبان شدن قبیله اش با مسابقات ما همراه شد. وی متولد شهریور ماه سال ۱۳۸۳ می باشد و توانسته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم در ۲ مسابقه قهرمان و ۲ مسابقه سوم شود و پنجمین قهرمان سال ٩٨ شود. علی در کرج زندگی می کند. امیدواریم که این بازیکن جوان و خوش اخلاق بتواند در عرصه زندگی خود نیز موفق و قهرمان باشد.

در مسابقه امشب دوباره شاهد هنر نمایی رهبر قبیله “احمد ذوقی” آقای محمد یوسف موذن از تهران بودیم، وی توانست با بازی های خوبش ۱۳ پیروزی و ۳۵ تاج کسب کند. پس وی آقای مبین قزل از گنبد کاووس با ۱۲ پیروزی و ۲۴ تاج به نایب قهرمانی رسید.اما نفرات سوم تا ششم مسابقه همگی از نبرد های خود ۸ پیروزی کسب کرده بودن و کار به تاج شماری رسیده بود که در این این بین قهر مان برتر سال ۹۸ آقای پویا حاجی مرادی توانست با کسب ۲۴ تاج عنوان سومی را از آن خود کند. به این ترتیب سه نفر برتر مسابقه مشخص شد.

این مسابقه شاهد بازی های زیبایی بودیم که یکی از بازی های قهرمان مسابقه را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۵٠ هزار تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> ٣٠ هزار تومان

نفر سوم —> بلیط طلایی —> ۲٠ هزار تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد