مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “ علی رنجبری ” با نوع نبرد “انتخاب کارت سرقت ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله ” دادا ” به رهبری اکانت  دادا  در تاریخ ۲۶ تیر ماه(بعلت اشتباه در نوع نبرد در پنجشنبه) برگزار شد.

آقای علی رنجبر نهند که همیشه در مسابقات ما حضور نداشته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم توانسته در ۱ مسابقه نایب قهرمان و در ۱ مسابقه هم سوم شود. علی اهل تبریز است و در بهمن ماه سال ۱۳۸۲ متولد شده، و تمایلی به دادن اطلاعات شخصی نداشته است. امیدواریم این گیمر خوب در زندگی خود موفق و پیروز باشد.

دو دسته نبرد محبوب این قهرمان را می توانید با کلیک بر روی آن کپی کنید.

نبردی از قهرمان علی رنجبری با دک مورد علاقه اش را می توانید در زیر مشاهده کنید.


مسابقه چهارشنبه که به اشتباه با نوع نبرد “رقابت خوک ها” برگزار شد و هر چند به قهرمانان (مبین قزل، سارا دانشی، دانیال رمزی) این شب بعلت حضور کامل جوایز نقدی اهدا شد ولی چون اشتباه از گروه دو قهرمان بود و نوع  نبرد انتخابی شرکت کنندگان “انتخاب کارت سرقت” بود با اطلاع دادن به همه قهرمانان در شب پنچشنبه دوباره مسابقه را با نوع نبرد درست برگزار کردیم. مسابقه “انتخاب کارت سرقت ” یکی از نوع نبردهای سخت مسابقه است که تمامی قهرمانان را به چالش می کشد و در این مسابقه قهرمانانی از قبیله nova iran دو سکوی اولی و سومی را از آن خود کرده اند. نفر اول که با ۹ برد و ۲ شکست شایستگی خود را برای قهرمانی نشان داد کسی نبود جز آقای مبین قزل از شهر گنبد و پس وی قهرمان جدیدی از شهر اهواز به نام علیرضا منصوری با کسب ۸ پیروزی و ۳ شکست نایب قهرمان بازی شد. مقام سومی این مسابقه که در آخرین نبرد امشب مشخص شد کسی نبود جز حامی همیشگی مسابقه ما آقای احمد رضا جعفرزاده از شهر گراش که کسب آخرین پیروزی با ۷ پیروزی و ۲ شکست سوم شد.

پس وی قهرمانان روح الله فرامرزی، علی رنجبری و نازنین مرادی با اختلاف بسیار کم به ترتیب رتبه های چهارم تا ششم را کسب کردند.

طبق گفته های قهرمانانی که در مسابقه شرکت کرده اند سعی کنید کلش رویال خود را از گوگل پلی یا اپ استور تهیه کنید تا با کمترین باگ در مسابقه در شرکت کنید تا در مسیر قهرمانی مشکلی از بابت نرم افزاری پیش روی شما قرار نگیرد. پیروز و قهرمان باشید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۵۰۰۰۰  تومان

نفر دوم —> بلیط رایگان —> ۱۲۰۰۰  تومان

نفر سوم —> بلیط طلایی —> ۲۰۰۰۰  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد