دومین مسابقه به نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ با نام قهرمان “علی محبی ” با نوع نبرد “انتخاب کارت اکسیر دو برابر ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله “احمد ذوقی به رهبری اکانت Yousef در تاریخ ۲۰ فروردین ماه برگزار شد.

آقای علی محبی دومین قهرمان برتر مسابقات سال ۹۸ نیز تقریباً از ابتدای شکل گیری مسابقات کلش رویال گروه دو قهرمان همراه ما بود ولی پس از مدتی برای خدمت سربازی اعزام شد و نتوانست در مسابقات ما بصورت کامل حضور پیدا کند. وی متولد مرداد ماه سال ۱۳۷۵ می باشد و توانسته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم در ۲ مسابقه قهرمان و ۲ مسابقه نایب قهرمان شود و دومین قهرمان سال ٩٨ شود. علی در سیرجان زندگی می کند و در رشته برق-قدرت مدرک کارشناسی دارد. امیدواریم که این بازیکن خوش اخلاق و جوان در تمامی مراحل زندگی خود موفق و پیروز باشد.

دو دسته نبرد مورد علاقه او را می توانید در زیر مشاهده کنید: (برای کپی دسته نبرد روی عکس کلیک کنید)

دسته نبرد ۱

دست نبرد ۲


در زیر می توانید دو بازی زیبا را از این قهرمان مشاهده نمایید.

مسابقه های انتخاب کارت، چالشی برای همه قهرمانان هست تا بدون دسته نبرد اصلی خود با حریفان خود به رقابت بپردازند. در این مسابقه رهبر خوش تکنیک قبیله میزبان با استراتژی های خوبش توانست اولین رهبر قبیله میزبانی باشد که قهرمانی را مال خود کند. آقای محمد یوسف موذن از شهر تهران که از ابتدا صدر جدول را مال خود کرده بود، توانست تا آخر مسابقه این صدر نشینی را نگهدارد و با کسب ۱۳ پیروزی، ۳ شکست و ۳۳ تاج قهرمان مسابقه شود. پس از وی آقای مبین قزل از شهر گنبد که همیشه یکی از مدعی های قهرمانی نیز هست این بار بازی خوبش توانست ۱۱ پیروزی، ۴ شکست و ۳۱ تاج کسب کند و به مقام نایب قهرمانی رسید. آقای محمد عبدی امیری از شهر بابل که مسابقه بعد نیز به نام اوست و همیشه در نوع نبرد انتخاب کرد جزو مدعیان قهرمانی است این بار توانست در لحظات آخر توانست قهرمان این مسابقه را شکست دهد و با این پیروزی و دو تاجی که بدست آورد، مقام سومی را از آقای مجتبی صیاد قنبری ربود و با ١١ پیروزی و ۴ شکست و ٢۴ تاج سوم شد.

در این مسابقه سایر قهرمانان با اختلاف بسیار کم در تعداد پیروزی و تاج شماری از صدر جدول جا ماندن و آقایان مجتبی صیاد قنبری، پویا حاجی مرادی و روح الله فرامرزی به ترتیب رتبه های چهارم تا ششم را آوردند.

این مسابقه شاهد بازی های زیبایی بودیم که یکی از بازی های قهرمان مسابقه را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۵٠ هزار تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> ٣٠ هزار تومان

نفر سوم —> بلیط رایگان —> ٨ هزار تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد