مسابقه قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ این بار با نام قهرمان “مبین قزل ” با نوع نبرد “رقابت خوک ها ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله “Persian Knights به رهبری اکانت Parsa در تاریخ ۲۷ فروردین ماه برگزار شد.

آقای مبین قزل چهارمین قهرمان برتر مسابقات سال ۹۸ در اواسط شش ماه دوم یک بار در مسابقات حضور پیدا کرد و برای مدتی شرکت نکرد ولی با حضورش در اواخر شش ماه دوم توانست از ۱۹ مسابقه ای که برگزار شد در ۲ مسابقه قهرمان و در یک مسابقه دیگر نایب قهرمان شود. وی که متولد اسفند ۷۹ می باشد از شهر زیبای گنبد کاووس در مسابقات ما شرکت می کند. . امیدواریم که این بازیکن با استراتژی های خوبش که کمترین شکست را در کارنامه نتایج بازی ها دارد در تمامی مراحل زندگی خود بی شکست و پیروز باشد.

دو دسته نبرد مورد علاقه او را می توانید در زیر مشاهده کنید: (برای کپی دسته نبرد روی عکس کلیک کنید)

در زیر می توانید یک بازی زیبا را از این قهرمان مشاهده نمایید.


در این مسابقه آقای مبین قزل توانست با به نمایش گذاشتن بهترین بازی خود برای اولین بار بدون شکست و کسب ۱۳ پیروزی مقتدارنه به قهرمانی برسد. پس از وی هم قبیله او آقای ناصر خاکی از کرج توانست با کسب ۹ پیروزی، ۲۳ تاج و ۵ شکست به نایب قهرمانی برسد. آقای محمد یوسف موذن که پس اولین حضور در مسابقات ما همیشه جزو مدعیان قهرمانی است توانست با کسب ۹ پیروزی،۲۲ تاج و ۲ شکست (تنها با اختلاف یک تاج) به مقام سومی رسید. پس این سه قهرمان خانم مریم رضایی، علی رفیع و علی رنجبر نهند به ترتیب رتبه های چهارم تا ششم را کسب کردند.

این مسابقه شاهد بازی های زیبایی بودیم که یکی از بازی های قهرمان مسابقه را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۵٠ هزار تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> ٣٠ هزار تومان

نفر سوم —> بلیط رایگان —> ٨ هزار تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد