مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “ محمد شاهرخی ” با نوع نبرد “انتخاب کارت اکسیر دو برابر ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله ” دختران عاشق ” به رهبری اکانت  volcano  در تاریخ ۲۲ مرداد ماه برگزار شد.

آقای محمد شاهرخی که در اوایل مسابقات ما حضور داشته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم توانسته در ۲ مسابقه سوم شود. محمد شاهرخی اهل بابل است و در آذر ماه سال ۱۳۷۷ متولد شده و اکنون در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه مشغول به تحصیل می باشد و برای سرگرمی بیشتر از بازی های PC استفاده میکند. محمد همچنین برای کسب درآمد در بورس سرمایه گذاری می کنید. امیدواریم این گیمر خوب در زندگی خود موفق و پیروز باشد.


شب گذشته مسابقه دو قهرمان با قرار گیری دو قهرمان از قبیله Iran Royal 8 در بالای جدول پایان یافت. در این رقابت آقای مبین قزل از گنبد با استراتژی خوبش در انتخاب کارت توانست با کسب ۱۳ پیروزی، ۲۴ تاج و ۱ شکست قهرمانی خودش را تکرار کرد. آقای علی رنجبری از تبریز که یکی از قهرمانان خوب سال ۹۸ هم بوده با بازی خوبش توانست ۹ پیروزی، ۲۱ تاج و ۵ شکست کسب کند و به نایب قهرمانی برسد. پس از وی قهرمان جدیدی از شهر ری به نام محمد مهدی فرخ پور با تکنیک خوبش توانست با کسب ۹ پیروزی، ۱۴ تاج و ۴ شکست با اختلاف در تاج شماری به مقام سومی برسد.

پس از این سه قهرمان، قهرمانان نازنین مرادی(۸ پیروزی)، علیرضا منصوری(۷پیروزی) و سینا اسدیان(۷ پیروزی) به ترتیب رتبه های چهارم تا ششم را کسب کردند.

طبق گفته های قهرمانانی که در مسابقه شرکت کرده اند سعی کنید کلش رویال خود را از گوگل پلی یا اپ استور تهیه کنید تا با کمترین باگ در مسابقه در شرکت کنید تا در مسیر قهرمانی مشکلی از بابت نرم افزاری پیش روی شما قرار نگیرد. پیروز و قهرمان باشید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۵۰۰۰۰  تومان

نفر دوم —> بلیط رایگان —> ۱۲۰۰۰  تومان

نفر سوم —> بلیط رایگان —> ۸۰۰۰  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد