سومین مسابقه به نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ با نام قهرمان “محمد عبدی امیری ” با نوع نبرد “نبرد معمولی با محدودیت سطح ۹ ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله “*Iran Champions* به رهبری اکانت **Mahdi 2000** در تاریخ ۲۷ فروردین ماه برگزار شد.

آقای محمد عبدی امیری سومین قهرمان برتر مسابقات سال ۹۸ که در نوع نبرد انتخاب کارت همیشه یکی از مدعیان قهرمانی است در شهر بابل زندگی می کند و وی نیز از اوایل شکل گیری مسابقات کلش رویال گروه دو قهرمان همراه ما بود. وی متولد دهه ۸۰ می باشد و مشغول تحصیل در رشته تاسیسات می باشد. محمد توانسته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم در ۳ مسابقه نایب قهرمان و ۳ مسابقه دیگر سوم شود و سومین قهرمان سال ٩٨ شود. امیدواریم این گیمر خوب کشورمان با انتخاب درست در مراحل زندگی همیشه موفق و پیروز باشد.


مسابقه “محمد عبدی امیری” که متاسفانه بدون حضور وی برگزار شد، مسابقه بسیار حساس و نفس گیری بود، همه قهرمانان با دسته نبردهای مختلف و بروز به رقابت پرداختند و هر لحظه صدر جدول در حال تغییر بود. آقای مبین قزل از شهر گنبد که با دقت بالا بازی می کرد و در زمان طولانی تری نسبت به سایر رقبا بازی های خود را می برد به آرامی صدر جدول را مال خود و با ۱۳ پیروزی، ۱۹ تاج و یک شکست توانست به قهرمانی برسد. پس از وی آقای علی محبی از سیرجان که مسابقه هفته گذشته نیز به نام وی بود توانست در این مسابقه حضور پیدا کند و با کسب ۱۲ پیروزی، ۱۴ تاج و ۳ شکست نایب قهرمان شد. آقای پویا حاجی مرادی از اصفهان که رکورد کسب تاج این مسابقه را کسب کرد، اما بعلت محدودیت باخت نتواست به رقبات خود با دو قهرمان بالا بپردازد. وی با استراتژی خاص خود توانست ۱۱ پیروزی، ۳۰ تاج و ۵ باخت سوم شد.

آقایان علیرضا اسدی، محمد یوسف موذن و به ترتیب رتبه های چهارم تا پنجم را آوردند.

این مسابقه شاهد بازی های زیبایی بودیم که یکی از بازی های قهرمان مسابقه را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۵٠ هزار تومان

نفر دوم —> بلیط رایگان —> ١٢ هزار تومان

نفر سوم —> بلیط طلایی —> ٢٠ هزار تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد