مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “مهدی رجب پور ” با نوع نبرد “معمولی با محدودیت سطح ۹ ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله ” Iran online ” به رهبری اکانت  Killer  در تاریخ ۴ تیر ماه برگزار شد.

آقای مهدی رجب پور نهمین قهرمان برتر مسابقات سال ۹۸ است که در یکی از مسابقات با اکانت لول ۸ خود توانست نایب قهرمان شود! وی در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم توانسته در ۱ مسابقه نایب قهرمان و در ۲ مسابقه سوم شود. این قهرمان آبادانی متولد اسفند ماه سال ۱۳۸۳ می باشد. امیدواریم که این گیمر بتواند در زندگی شخصی خود نیز موفق و پیروز باشد.

دو دسته نبرد بزودی!


پس از سه هفته اولین مسابقه تیر ماه برگزار شد (هر چند برخی از گیمرها همچنان در گیر امتحانات بودند) که در مسابقه امشب آقای ابوالفضل ناصر خاکی از کرج توانست با مغلوب کرد سایر کسب ۱۰ پیروزی، ۱۶ تاج و ۳ شکست قهرمان مسابقه امشب شود. نایب قهرمان  این مسابقه که تنها با اختلاف یک تاج مشخص شد کسی نبود جز آقای دانیال رمزی از تهران که مسابقه قبلی نیز به نام او بود. وی توانست با کسب ۹ پیروزی، ۱۷ تاج و ۴ شکست این عنوان را کسب کند. اما نفر سوم که برای اولین بار در مسابقات ما حضور داشت، آقای سهیل بشر دوست از ملایر بود که در قبیله ای حضور نداشت. وی با کسب ۹ پیروزی،۱۶ تاج و ۴ شکست سوم شد. امشب شاهد بازی های زیبایی بودیم در زیر یکی از بازی های برتر قهرمان مسابقه را میتونید مشاهده کنید. برای مشاهده بازی های بیشتر به کانال آپارات ما مراجعه کنید.

پویا حاجی مرادی، علیرضا اسدی و احمد رضا جعفرزاده به ترتیب با اختلاف بسیار کم رتبه های چهارم تا ششم را آوردند.

-اهدا جوایز طبق نظر دوستان و استقبال نکردن از سبک جدید به حالت قبلی برگشت.

نفر اول —> بلیط طلایی —> 50000  تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> 30000  تومان

نفر سوم —> بلیط رایگان —> 8000  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد