مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “ نیما تیموری ” با نوع نبرد “انتخاب کارت سه گانه ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله ” alpha i iran ” به رهبری اکانت  imM4M4D در تاریخ ۱ مرداد ماه برگزار شد.

آقای نیما تیموری که همیشه در مسابقات ما حضور نداشته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم توانسته در ۱ مسابقه نایب قهرمان شود. وی اهل زنجان است و در مرداد ماه سال ۱۳۸۱ متولد شده …

دو دسته نبرد محبوب این قهرمان را می توانید با کلیک بر روی آن کپی کنید.

نبردی از قهرمان نیما تیموری با دک مورد علاقه اش را می توانید در زیر مشاهده کنید.


مسابقه دیشب با بازی های زیبایی از قهرمانان شروع شد ولی همچنان مبین قزل از گنبد حتی در رقابت های نزدیک هم موفق به کسب پیروزی شد و با ۱۰ پیروزی، ۱۲ تاج و بدون شکست توانست با اقتدار قهرمانی این نوع نبرد را مجددا از آن خود کند و پس از وی قهرمان جدید ما از شهر اهواز، آقای علیرضا منصوری توانست با کسب ۸ پیروزی، ۱۵ تاج و ۲ شکست نایب قهرمان شد. آقای علی افشاری از کرج در لحاضات آخر توانست با کسب پیروزی در کل با ۷ پیروزی، ۱۳ تاج و ۴ شکست به مقام سومی برسد. (متوجه شدیم در حین بازی چند بار با وی تماس گرفته شد که علت چند شکست وی بود).

پس او قهرمانان امین کاشانی(اهواز)، محمد عبدی(بابل) و معین حسین پور (آمل) با اختلاف بسیار بسیار کم به ترتیب رتبه های چهارم تا ششم را کسب کردند.

طبق گفته های قهرمانانی که در مسابقه شرکت کرده اند سعی کنید کلش رویال خود را از گوگل پلی یا اپ استور تهیه کنید تا با کمترین باگ در مسابقه در شرکت کنید تا در مسیر قهرمانی مشکلی از بابت نرم افزاری پیش روی شما قرار نگیرد. پیروز و قهرمان باشید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> 50000  تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> 30000  تومان

نفر سوم —> بلیط نقره ای —> 18000  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد