مسابقه با نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ اینبار با نام قهرمان “ پوریا شوریابی ” با نوع نبرد “اکسیر گیری ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله ” ۱-man army ” به رهبری اکانت  samy:.) در تاریخ ۸ مرداد ماه برگزار شد.

آقای پوریا شوریابی که همیشه در مسابقات ما حضور نداشته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم توانسته در ۱ مسابقه نایب قهرمان شود. متاسفانه از وی اطلاعات بیشتری نتوانستیم بدست بیاوریم.


قهرمانی که در مسابقه خود نتوانست حضور یابد، با استراتژی زیبایش؛ مسابقه دیشب را بدون شکست به پایان رسانید! و او کسی نبود جز آقای نیما تیموری از زنجان که با کسب ۱۲پیروزی و ۲۴ تاج مقتدرانه قهرمان مسابقه شد. پس از وی قهرمان تازه وارد مسابقات آقای علیرضا منصوری از اهواز بود که توانست با کسب ۹ پیروزی، ۱۸ تاج و ۴ شکست در این مسابقه نیز نایب قهرمان شود. آقای مبین قزل از گنبد که قهرمان پر آوازه مسابقات ماست توانست با کسب ۸ پیروزی، ۱۷ تاج و ۵ شکست مقام سومی را کسب کند.

پس وی قهرمانان امیر رضا میرزایی(پاکدشت)، شهاب بختیاری(قم) و روح الله فرامزی (مینو دشت) فقط با یک پیروزی کمتر و اختلاف در تاج شماری به ترتیب رتبه های چهارم تا ششم را کسب کردند.

طبق گفته های قهرمانانی که در مسابقه شرکت کرده اند سعی کنید کلش رویال خود را از گوگل پلی یا اپ استور تهیه کنید تا با کمترین باگ در مسابقه در شرکت کنید تا در مسیر قهرمانی مشکلی از بابت نرم افزاری پیش روی شما قرار نگیرد. پیروز و قهرمان باشید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> 50000  تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> 30000  تومان

نفر سوم —> بلیط نقره ای —> 20000  تومان

تهیه بلیط مسابقه هفته بعد