اولین مسابقه به نام قهرمان های برتر سال ١٣٩٨ با نام قهرمان “پویا حاجی مرادی ” با نوع نبرد “مرگ ناگهانی ” با محدودیت ۵ باخت به میزبانی قبیله “عشق AM به رهبری اکانت مریم در تاریخ ١٣ فروردین ماه برگزار شد.

پویا حاجی مرادی که از تقریباً از ابتدای شکل گیری مسابقات کلش رویال گروه دو قهرمان همواره همراه ما بوده، متولد مرداد ماه سال ١٣٨٢ می باشد. وی توانسته در مسابقات سال ٩٨ (که از ١٧ مهر ماه شروع شد) از ١٩ مسابقه ای که برگزار کردیم در ٩ مسابقه قهرمان، ٣ مسابقه نایب قهرمان و در ١ مسابقه عنوان سومی را کسب کند و برترین قهرمان سال ٩٨ شود. پویا در اصفهان زندگی می کند و در رشته ریاضی و فیزیک مشغول تحصیل است. امیدواریم که این بازیکن شایسته و خوش تکنیک در تمامی مراحل زندگی خود موفق و پیروز باشد.

در زیر می توانید دو بازی زیبا را از این قهرمان مشاهده نمایید.

نوع نبرد “مرگ ناگهانی” را که بازیکنان در کانال تلگرام دو قهرمان انتخاب کرده بودند مدعی قهرمانی فراوانی داشت ولی این آقای مبین قزل از شهر گنبد بود که (در هفته گذشته بعلت باگ بازی کلش رویال از قهرمانی دور ماند این بار) با دقت و استراتژی بی نظیرش قهرمانی را با ١۵ پیروزی و تنها یک شکست، مقتدرانه بدست آورد. پس از وی، هم قبیله ای او آقای ابوالفضل ناصر خاکی از شهر کرج برای دومین بار در این مسابقه پرچم قبیله IRAN ROYAL 8 را که اکنون در رتبه ۴٩ ام جهان و دوم ایران قرار دارد را بالا برد. نفر سوم نیز کسی نیست جز قهرمان برتر سال گذشته که با وجود مشکل اینترنت در قسمت محل زندگی توانست با ١٠ پیروزی سومی را از آن خود کند. آقای پویا حاجی مرادی که در ده دقیقه اول بازی با ۴ شکست و ٢ پیروزی در انتهای جدول بود توانست با یادگیری از شکست های خود و تغییر استراتژیک از یک فرصت باخت نهایت استفاده را بکند و با ٨ برد پیاپی و نشان دهد تا یک قهرمان هرگز نا امید نمی شود. پس از وی آقایان محمد امین موسی زایی، امیر اسماعیلی و نیما تیموری به ترتیب رتبه های چهارم تا پششم را کسب کردند.

این مسابقه شاهد بازی های زیبایی بودیم که یکی از بازی های قهرمان مسابقه را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

نفر اول —> بلیط طلایی —> ۵٠ هزار تومان

نفر دوم —> بلیط طلایی —> ٣٠ هزار تومان

نفر سوم —> بلیط طلایی —> ٢٠ هزار تومان

تهیه بلیط مسابقه