۱۰ گیمر ثروتمند جهان

بازی با لوازم الکترونیکی سرگرمی بسیاری از مردم جهان است و برای برخی از آنها گیمر بودن حرفه شغلی است. بسیاری از مردم در جهان وجود دارند که از این طریق درآمد کسب می کنند و به عنوان حرفه ای ترین گیمرهای جهان مشغول به کار و زندگی هستند. هنگامی که شما در مسابقات بازی می کنید، با پول پاداش می گیرید و این عامل توجه بسیاری از علاقه مندان به بازی را به خود جلب کرده است. گیمرهای حرفه ای سرمایه گذاری زیادی می کنند تا آخرین تکنولوژی را به خانه شان بیاورند تا بتوانند به راحتی برنده مسابقات شوند. در این قسمت لیستی ده نفره از ثروتمندترین و بهترین گیمر های جهان در سال ۲۰۱۹ برای شما آماده کرده ایم.

۱۰- کارلوس رودریگز

کارلوس رودریگز، که در ۱۵ ژوئن ۱۹۹۰ در شهر مادرید متولد شده است، بنیانگذار بازی های G2 Esports (که قبلا به عنوان Gamers2 شناخته می شد). این گیمر ۲۷ ساله که در آخر لیست ده نفره بهترین گیمرهای جهان ما وجود دارد، دارای شهرت جهانی است. او برای بازی در SK Gaming و برای شیوه سازگاری منحصر به فرد او با آن بازی که باعث شد سبک بازی خود را به دیگران تحمیل کند. او با بازی “لیگ افسانه ها” شغل خود را به عنوان حرفه ای ترین گیمر دنیا شروع کرد اما تا اکتبر ۲۰۱۰ به عنوان گیمر حرفه ای به کار خود پایان داد تا تحصیلات قبلی خود را کامل کند. قبل از بازی کردن برای بازی معروف SK، او برای شرکت Dimegio بازی می کرد. درآمد سالانه او زمانی که به این حرفه اشتغال داشت، حدود ۸۲۰،۰۰۰ دلار تخمین زده شد.

۹- تیم Newbee

تیم Newbee

تیم Newbee یک گروه از حرفه ای ترین گیمر دنیا است و در رتبه نهمین بهترین گیمرهای جهان قرار دارد. آنها مسابقات متعددی مانند مسابقات: کهکشانی ها، مربیان ZOTAC Cup، World Cyber ​​Arena 2014 و International 2014 را به دست آورده اند. این تیم های گروهی تقریبا ۵٫۸۸ میلیون دلار درآمد دارند.

۸- جاناتان وندل

جاناتان وندل

جاناتان وندل، متولد ۲۶ فوریه ۱۹۸۱ در میسوری آمریکا است، او یک گیمر بازنشسته است. همچنین بنیانگذار شرکت Fatal1ty است. در سال ۲۰۱۳، وندل در اقدامی بی سابقه مسابقه ای با بالاترین جایزه ای که در تمام ورزش های المپیک به ورزشکاران المپیک پرداخت می شود برگزار کرد. وندل برای بازی در Quake III Arena به عنوان شماره یک بهترین گیمرهای جهان معرفی شد و در آن زمان او ۱۸ سال سن داشت.

او مربی G2 Esports بود که در مسابقات Legends of the Rift S1 و Gamers2 شرکت کرد و در سال ۲۰۱۶ به اتحادیه اروپا کمک نقدی کرد. او به عنوان یکی از بهترین گیمرهای جهان شناخته می شود.

۷- ماتوی هاگ

ماتوی هاگ متولد ۵ اوت ۱۹۹۲ یکی از بهترین گیمرهای جهان در گذشته است و ایالات متحده آمریکا از او تجلیل های فراوانی کرد. او متخصص بازی Call of Duty بود و همچنین مالک ۱۰۰ دزد از یک تیم آمریکایی است. او همچنین عنوان سابقه بازی در OpTic Gaming در سال ۲۰۱۴ بود. بازی Call of Duty: Ghosts  و Call of Duty: Warfare Advanced را بازی کرد. این گیمر ۲۵ ساله توسط شرکت های شناخته شده مانند Scuf Gaming و Astro Gaming پشتیبانی می شود. او اخیرا بازنشسته شده و هفتمین از ثروتمند ترین و بهترین گیمرهای جهان است.

۶- لی یون یئو

لی یون یئو یکی از حرفه ای ترین گیمر دنیا و یک گیمر حرفه ای در SratCraft است و با قراردادی که در سال ۲۰۰۷ امضا کرد خود را به محبوبیت رساند. او از قرارداد های مختلف و با برنده شدن در مسابقات مختلف حدود ۶۹۰،۰۰۰ دلار دریافت کرده است. او در حال حاضر ششمین از پولدارترین و بهترین گیمرهای جهان است.

۵- ژانگ جی هو

ژانگ جی هو متولد ۱۴ دسامبر ۱۹۸۶ است و برخی مواقع با نام Fantasista شناخته می شود. یکی از حرفه ای ترین گیمر دنیا از کشور کره جنوبی است. او در بازی های Warcraft III و StarCraft II تخصص دارد. او همچنین به عنوان یکی از کارشناسان “شبح الف” شناخته شده است. او در مسابقات به عنوان پنجم دست یافته است، او پنج بار قهرمان جهان است و همچنین سه بار قهرمانی WarCraft III در کره جنوبی را به دست آورد. او بیش از ۴۰۰۰۰۰ دلار از مسابقات و قراردادهای مختلف کسب کرده است و در حال حاضر او پنجمین از ثروتمندتری و حرفه ای ترین گیمر دنیا در جهان است.

۴- کلمنت ایوانف

کلمنت ایوانف

کلمنت ایوانف متولد ۶ مارس ۱۹۹۰ است و به عنوان Puppey شناخته می شود، یکی از حرفه ای ترین گیمر دنیا از تارتور است و در حال حاضر برای تیم راز بازی می کند و همچنین یکی از بنیانگذاران این تیم است. او به عنوان یکی از بهترین کاپیتان این رشته در نظر گرفته شده است. او چندین مقام مسابقات را به دست آورده است: از جمله مسابقات بین المللی ۲۰۱۱، لیگ برتر فصل ۱، جام جهانی فوتبال ۲۰۱۱، Techlabs Cup 2012، DreamHack تابستان ۲۰۱۲، International 2012، ستاره فصل ۳، GosuLeague فصل ۵،  Alienware Cup و لیگ برتر دارای مقام های متعددی است. او چهارمین نفر در این لیست از ثروتمند ترین و بهترین گیمر های جهان است.

۳- دانیل ایشتین

دانیل ایشتین

دانیل ایشتین، با نام مستعار دندی، یکی از حرفه ای ترین گیمر دنیا از کشور اوکراین است. او در ۳۰ دسامبر ۱۹۸۹ در یکی از شهرهای کوچک اوکراین متولد شد. او متخصص در بازی Dota 2 و دفاع از مقدس است. او مسابقات متعددی از قبیل Farm4Fame 3Series در سال ۲۰۱۱ به مقام های متعددی در مسابقاتی مانند: ASUS Open  در تابستان ۲۰۱۱، ASUS Opening  بهار ۲۰۱۱، مسابقات بین المللی سال ۲۰۱۱، ASUS Open پاییز ۲۰۱۱، The Defense 2012 و The International 2011 برگزیده شده است. او در حال حاضر سومین شخص در لیست ببهترین گیمر های جهان است.

۲- الکساندر داشکویچ

الکساندر داشکویچ

الکساندر داشکویچ متولد ۲۹ دسامبر ۱۹۹۰ یکی از حرفه ای ترین گیمر دنیا و البته گیمری غیرقانونی است و برای تیم ناتیس وینکره بازی میکند. او همچنین به عنوان XBOCT شناخته شده است. در سال ۲۰۱۱، با کسب یک مسابقه تنها ۲۰۰،۰۰۰ دلار دریافت کرد. او از ورزش های الکترونیکی حدود ۶۰۰،۰۰۰ دلار درآمد کسب کرده است و در حال حاضر از ثروتمندترین و بهترین گیمر های جهان است.

۱- ساحیل ارورا

ساحیل ارورا متولد ۱۱ اکتبر ۱۹۸۹ است و با سبک استثنایی خود که از بازی ها دارد، شناخته می شود و حرفه ای ترین گیمر دنیا شناخته می شود. او در ایالات متحده آمریکا متولد شده است و به عنوان بهترین گیمر جهان شناخته می شود که نامش در بعضی از بازی ها است. او عضو تیم EG بود که در سال ۲۰۱۵ برنده جایزه بین المللی شد. او اولین در لیست بهترین گیمر های جهان با درآمد بسیار بالایی است.

لیست بالا شامل ثروتمندترین و بهترین گیمر های جهان است که ثابت می کند که اگر شخص واقعا به دنبال آن است و برای آن کار می کند، می تواند هر چیزی را در زندگی به شغل و حرفه ی خود تبدیل کند. بسیاری از گیمرها در ورزش الکترونیک متخصص هستند. در حال حاضر بعضی از بازیکنان برای تبدیل شدن به مربیان اصلی تیمی که برای آنها بازی کرده اند، انتخاب شده اند. هرچند برخی از بازیگران بازنشسته شده اند، اما همچنان در لیست ما به دلیل پولی که در زمان فعالیت در این زمینه کسب کرده اند، باقی مانده است. بسیاری از بازیکنان با کسب پیروزی در مسابقات، در حالی که دیگران با ثبت قراردادها و حمایت مالی، به درآمد دست پیدا کرده بودند.

منبع: thedailyrecords

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *